Prva HNL: Vrijedne gostujuće pobjede Gorice i Rijeke

HNL
Mogli su domaćini uzvratiti samo tri minute kasnije, ali je Vulikić u sjajnoj poziciji glavom pucao preko gola. Rijeka je stigla do važna tri boda u maglovitoj Koprivnici. Slaven Belupo je primio prvi gol u 51.minuti kada je Krstanović pogodio vlastitu mrežu. Rijeka je udvostručila vodstvo preko Drmića 19 minuta kasnije, a konačnih 1:2 postavio je Caimacov u 74. minuti susreta. Trener gostiju Goran Tomić.

„Vrlo zahtjevna i teška utakmica. U životu uvijek neke udarce primite kao što mo ih mi primili u prošloj utakmici. Zato je ova pibjeda vrlo vrijedna“, rekao je Tomić.

Junak susreta bio je golman Rijeke Zlomislić koji je pet minuta prije konačnog sudačkog zvižduka obranio kazneni udarac Hadžiću. Momčad Gorana Tomića zadržala se na svega bod razlike od prvoplasiranog Osijeka, dok je Slaven predzadnji sa šest bodova više od Hrvatskog dragovoljca. Kolo će u nedjelju od 15 sati na Šubićevcu zatvoriti Šibenik i Dinamo.