Prva HNL: Marin Jakoliš i Šibenik šokirali Goricu

HNL
VELIKA GORICA – U sjajnoj utakmici 20. kola Prve HNL Gorica je na svom terenu izgubila od Šibenika koji je slavio s 3:2.

Junak Šibenčana bio je dvostruki strijelac Marin Jakoliš. Domaćini su poveli već u 12. minuti kada je precizan bio Lovrić, ali do poluvremena se gosti preko Jakoliša vraćaju u utakmicu. Šibenski ofenzivac pogodio je u 31. minuti. Potpuni preokret gledatelji u Velikoj Gorici vidjeli su u 51. minuti kada se nakon asistencije Antonija Marina u strijelce upisao Ivan Delić.

Domaći se vraćaju u igru u 68. minuti. Za 2:2 zabio je Stojanovski. Konačnih 3:2 za Šibenik u 87. minuti postavlja već spomenuti Marin Jakoliš koji je iskoristio pogrešku Šimunovića i svojoj momčadi donio tri vrijedna boda. Od 17:05 igraju Rijeka i Istra, sutra Dinamo gostuje kod Hrvatskog dragovoljca, a Hajduk na Poljudu u derbiju dočekuje Osijek.