Liga prvaka: Atletico Madrid i Benfica ušli u četvrtfinale

Nogomet
AMSTERDAM/MANCHESTER – Saznali smo nova dva četvrtfinalista nogometne Lige prvaka.

Benfica je na gostovanju bila bolja od Ajaxa s 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Darwin Nunez u 77. minuti susreta. Prvi susret je u Lisabonu završio remijem pa je Benfica osigurala svoje mjesto među osam najboljih momčadi.

U drugom susretu Atletico Madrid Šime Vrsaljka bio je bolji na gostovanju kod Manchester Uniteda s 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Renan Lodi u 41. minuti. S obzirom da je prvi susret u Madridu završio remijem, Madriđani su prošli u četvrtfinale Lige prvaka.

Danas su na rasporedu posljednja dva susreta osmine finala. Juventus dočekuje Villarreal, a prvi susret ove dvije momčadi je završio remijem.

U drugoj utakmici Chelsea Matea Kovačića gostuje kod Lillea Ive Grbića i Domagoja Bradarića. Londonski klub brani prednost od 2:0 iz prvog susreta. Podsjetimo, još prošlog tjedna u četvrtfinale su ušli Liverpool, Manchester City, Real Madrid i Bayern.