Ljutić nakon osvajanja zlata i bronce na SP: Uživala sam u Kanadi

Home Skijanje
ZAGREB – Zrinka Ljutić sa Svjetskog juniorskog prvenstva u alpskom skijanju vraća se iz Kanade s dvije medalje.

Ljutić je bila na najvišem postolju u slalomu, broncu je osvojila u veleslalomu, te je u alpskoj kombinaciji završila na vrlo dobrom petom mjestu.

“Zadovoljna sam s drugom vožnjom veleslaloma jer sam nakon prve bila četvrta. Bilo je puno rezerve u mom skijanju no onda sam drugu vožnju bila puno bolja i osvojila treće mjesto i još jednu medalju”, poručila je Zrinka Ljutić, koja smatra da je ovo bilo neprocjenjivo iskustvo.

“Uživala sam u Kanadi, sve me se dojmilo. Upoznala sam puno novih ljudi, srela stare prijatelje što je jako lijepo iskustvo”, zaključila naša 18-godišnja skijašica.

Zrinku Ljutić očekuje još završnica Svjetskog kupa, koja će se održati u francuskom Courchevelu od 16. do 20. ožujka. Ženski slalom na rasporedu je u subotu 19. ožujka.Doček cijele ekipe je sutra u Zagrebačkoj zračnoj luci u 14.20 sati ispred glavne zgrade kod izlaza za međunarodne dolaske.